תנאי שימוש

על כל הערה או שאלה בקשר לאתר יש לפנות במייל.

1. בהסכם זה ובאתר בכלל הכל כתוב בלשון זכר אבל ההתייחסות היא לזכר ונקבה כאחד.
2. השימוש באתר הוא חינם בכפוף לתנאי השימוש שבהמשך.
3. הגלישה או השימוש בשירותי האתר מהווה הסכמה לאמור בתנאי שימוש – אם אינך מסכים לאמור בהסכם זה הינך מתבקש לחדול מגלישה או שימוש בשירותי האתר.

4. האתר הינו אתר המפרסם מידע בנושא מוצרים ושירותים בתחום האסתטיקה והניתוחים הפלסטיים, קוסמטיקה רפואית ועוד.  בין היתר האתר מציע שירות מערכת לשליחת פניות (“לידים”) בתחומי האתר.
5. לגבי השירות לשליחת פניות (“לידים”), הגולשים מצהירים ומתחייבים שהזנת פרטיהם האישיים באתר מהווים הסכמה להעברתם לצד ג’ הרלוונטי לפנייתו.
6. גולשים שמזינים את פרטיהם האישיים באתר מודעים שייתכן והגוף אליו הועבר המידע על ידי בעלי האתר ויעבירם לצד שלישי. בעלי האתר מסירים מעצמם את האחריות לכך.
7. בעלי האתר רשאים לשלוח לגולשי האתר אשר רשמו את הפרטים שלהם באתר, חומר פרסומי אודות שירותים ו/או פעילויות אשר מציע האתר, באמצעות אימייל, טלפון או בכל אמצעי אחר. אם אין ברצונך להמשיך לקבל חומר פרסומי, ניתן להסיר את פרטים האישיים מרשימת התפוצה, בפעולה פשוטה בהתאם להוראות שיופיעו בחומר הפרסומי.

8. באתר קיימות פרסומות שונים, בדרך כלל השייכים לצד שלישי (גוגל או מפרסמים נוספים). אין לבעלי האתר שליטה בפרסומות אלה. במקרה ולחצת על פרסומות מסוימת ונוצר קשר כל שהוא עם המפרסם, בעלי האתר לא יהיו צד בעניין זה.
9. המידע באתר אינו מהווה ייעוץ רפואי, מקצועי ו/או כל ייעוץ אחר ונועד להרחבת הידע האישי בלבד. התכנים  המתפרסמות באתר נכתבו ע”י כותבים מקצועיים (קופירייטרים). הכותבים הם לא רופאים, ולא עוסקים בתחום האתר. אין להסתמך ו/או לפעול על בסיס המידע המופיע באתר ללא קבלת ייעוץ מאיש מקצוע מומחה.
10. יש להתייעץ ברופא או מטפל מוסמך בכל דבר לפני הזמנת שירותים המתוארים באתר. בעלי האתר לא יהיה אחראים לכל נזק שיגרם לגולשים בבגלל המידע המפורסם באתר.
11. בעלי האתר פועלים במטרה שהמידע שמופיע באתר יהיה מדויק אך למרות זאת ייתכנו שיהיו באתר טעויות או מידע לא עדכני. הגולש מצהיר בזאת כי אין לו כל טענות כנגד בעלי האתר בגין טעויות או מידע לא עדכני שהופיע באתר.
12. באתר מתפרסמים עסקים שונים בתחום האתר – אינדקס עסקים. הפרטים אשר מופיעים באינדקס על עסקים אלה נמסרו ע”י עסקים עצמם בהרשמה חינם או נכתבו ע”י קופירייטרים על בסיס המידע שמופיע באתר העסקים. במקרה שבעל חברה מצא שגיאות לגבי העסק שלו או מעוניין להסיר את העסק שלו מאידקס יכול לפנות אלינו במייל ואנו נבצע את הפעולות הנדרשות.
13. לבעלי האתר זכויות יוצרים על התוכן, העיצוב, התמונות, הרעיון וכדומה של האתר. אסור בהחלט להעתיק כל חלק שהוא מן האתר, תמונות וכדומה לכל מטרה שהיא ובכל צורה שהיא.
אסור להשתמש ברובוטים או כל אמצעים אחרים, במטרה לסרוק או לייצר עותק חלקי או שלם של המידע המופיע באתר.
14. הגולש מתחייב כי לא יעשה כל שימוש שיפגע בפעילות האתר כמו לדוגמה העמסה ו/או הכבדה על שרתי האתר בכל צורה שהיא.
15. לבעלי האתר מותר לעדכן ו/או לתקן ו/או לשנות את תנאי השימוש ו/או להוסיף מבלי הודעה לכל גורם ו/או גולש.

[google1]

maldives_800_330