הסרת שיער

מי מאיתנו לא התנסתה בטיפול זה או אחר להסרת שיער, הסרת שיער בשעווה חמה, הסרת שיער במשחות שונות והסרת שיער בשיטה הוותיקה ביותר באמצעות סכין גילוח. הסרת שיער פנים או בכל חלק אחר בגוף. אף אחת מהשיטות הנ”ל להסרת שיער אינה מצליחה לתת תוצאות חלקות לאורך זמן.
בשנים האחרונות טיפולי הסרת שיער לצמיתות הפכו לפופולאריים ביותר בקרב גברים ונשים כאחד. קיימים מספר שיטות מוכרות בשוק לטיפולי הסרת שיער לצמיתות ביניהם ניתן למנות את הסרת שיער בלייזר, והסרת שיער באינפרא אדום.

שיטות זמניות שונות להסרת שיער

בימינו אנו ניתן לומר כי המראה החלק הוא האופנתי ביותר, עוד ועוד אנשים פונים לתחום הסרת השיער על מנת להיפטר מהפלומות שצומחות על גופם. ישנן שיטות רבות להסרת שיער באופן זמני, לדוגמא הגילוח, אשר נחשב לפופולרי במיוחד תודות לקלות בה הוא מתבצע, היעדר הכאב בעת ביצועו ועלותו הנמוכה יחסית.

שיטה פופולרית נוספת היא הסרת שיער באמצעות שעווה, במהלך הסרת שיער בשעווה נתלש זקיק השערה ממקומו ולכן יתרונה הוא בזמן הארוך יחסית שלוקח לשיער לצמוח חזרה, עם זאת, שיטה זו מסורבלת ובעיקר מכאיבה הרבה יותר לאלו המעוניינים להשתמש בה.
ישנן שיטות נוספות רבות כגון שימוש בפינצטה או מכשירים אלקטרוניים אחרים אשר תולשים ומסירים שיערות ממקומות שונים בגוף, עם זאת, כל השיטות אשר נמנו כאן הן שיטות זמניות בלבד ואינן מסירות שיער לצמיתות.

הסרת שיער לצמיתות באמצעות מכשיר לייזר

לפני טיפול הסרת שיער בלייזר יש להימנע לחלוטין משיזוף בשמש או במיטות שיזוף כחודש ימים לפני הטיפול וגם חודש ימים אחרי הטיפול להסרת שיער בלייזר על מנת למנוע כוויות, כאבים מיותרים ופיגמנטציה.
הסרת שיער בלייזר מתבצעת במספר טיפולים בדרך כלל בהפרש של שלושה חודשים בין טיפול אחד למשנהו היות והשערה צומחת במחזוריות קבועה. ההמלצה היא לבצע סדרה בת 12 טיפולים להסרת שיער בלייזר על מנת להגיע לתוצאות טובות ביותר והפחתה משמעותית של צמיחת השערה.

מהלך הטיפול להסרת שיער בלייזר

הסרת שיער במכשיר לייזר מתבצעת בעזרת שליחת קרן אור חמה אל תוך זקיקי השיער. חום קרן האור הוא זה שגורם להרס והשמדת השערה ובכך מונע את צמיחתה מחדש. על מנת למנוע את הכאב הנגרם מחום קרן האור של הלייזר משתמשים לרוב בג’ל מאלחש המרדים ומקרר בו זמנית את האזור ממנו מסירים את השערה. כשבוע לאחר טיפול הסרת שיער בלייזר ינשרו השערות ולא יצמחו במשך שישה שבועות מתום הטיפול.

כל מכון הסרת שיער בלייזר יכול ל”נפח” את מחיריו לאחר שיפרסם את עצמו כטוב ביותר, כשלא תמיד הדבר נכון. אנו מציעים לכם השוואת מחירים איכותית שבה תקבלו מחירים מעולים שמגיעים אך ורק ממכונים מקצועיים.
חשוב מאוד לדעת כי העולם הטכנולוגי של היום הוא הבסיס להצלחתו של כל טיפול מתוחכם שהוא. מכון הסרת שיער בלייזר, שמתכוון להציג תוצאות טובות בטיפוליו, חייב להצטייד במכשיר הלייזר המתקדם ביותר. איכות המכשיר היא זו שתשפיע רבות על איכות הטיפול מאחר ורבות תלוי ביכולת הלייזר לזהות את הפיגמנט של השערה, ולא את הפיגמנט של העור, בדרך להסרת השערה. מכוני הסרת שיער בלייזר מחזיקים במכשירים מדורות ייצור שונים שההבדלים ביניהם מתבטאים באורכי הגל השונים. כיום קיים הדור הרביעי של מכשירי לייזר המסייעים לטפל גם בבעלי עור כהה, שבעבר לא ניתן היה לטפל בהם. אלו הם מכשירי ה”יאג”,ה”לייזרסקופ”,וה”אלטוס”.

מכוני הסרת שיער בלייזר – המטפל

חשיבותו של הציוד המתקדם והחדיש היא ברורה אך מכוני הסרת שיער בלייזר לא יכולים לפעול כתקנם ללא מפעיל איכותי. טיפולים של הסרת שיער בלייזר חייבים להיעשות על ידי רופא מוסמך או על ידי צוות אחיות המפוקח על ידי אותו רופא. מכוני הסרת שיער בלייזר, שלא יחזיקו רופא לביצוע הטיפולים, יכולים לגרום סיכונים למטופליהם. רופא מקצועי יערוך בדיקת התאמה, באותו מכון להסרת שיער לייזר איכותי, ויקבע אם ולאיזה סדרת טיפולים אתם מתאימים. מעבר לכך הוא גם יקפיד שלא לסכן אזורים רגישים בגוף ויטפל בצורה ממוקדת על ידי האנרגיה שמספקת קרן הלייזר בצורה מדויקת, בכדי להרוס את שורש השערה ולהבטיח לכם תוצאות הגיוניות.

טיפול הסרת שיער בלייזר – הבדיקה שלכם

החלק שלכם בחיפוש אחר מכון הסרת שיער בלייזר, שבו כדאי יהיה לשים את מבטחכם ואת כספכם, הוא חשוב ביותר. מעבר לפרסומים השונים בדקו איזה ציוד מחזיקים מכוני הסרת שיער בלייזר שונים והגיעו לשם בכדי לבצע בדיקה פיסית. שיחה עם נציגי המכון ואפילו עם הרופא האחראי (שיש לבדוק אם הוא קיים בכלל) תניח את דעתכם או תגרום לכם להמשיך לחפש. השוו מחירים והגיעו למסקנה הפשוטה שכל אותם מכוני הסרת שיער בלייזר המציעים מחירים “ברצפה”, שלא רק ששוברים את השוק אלא שכלל אינם הגיוניים, אין שום סיכוי בעולם שהם מחזיקים ציוד מתקדם, רופא רציני, או כל אלמנט שיכול לשמור על בריאותכם מעבר לתוצאות המתבקשות.

מחיר הסרת שיער בלייזר – ניסיון ראשוני

מכון הסרת שיער בלייזר שמכבד את עצמו מעוניין למשוך את הלקוח בצורה אחראית. הדבר אומר שתוכלו לבצע טיפול ניסיון קצר בכדי לראות כיצד עורכם מגיב לטיפול (וכל זאת מעבר לבדיקת ההתאמה של הרופא). ניסיון זה הוא חשוב מאחר ובזכותו תוכלו להימנע מהתחייבות כספית ניכרת וחלילה להתאכזב מכך שגופכם אינו מגיב בצורה טובה למספר הטיפולים שאתם אמורים לעבור. מכון הסרת שיער בלייזר הוא מקום רציני והאי נעימות שתתלווה לאכזבה מהטיפולים היא מיותרת בהחלט, אם ניתן למנוע אותה ב”טסט” קצר. אם הטיפול לא הולך כשורה, ניתן להשתמש במכשיר מדור קודם במידה והוא יכול להתאים לגוון העור שלכם.

הסרת שיער בלייזר בחורף

אם החלטתן לעבור טיפולי הסרת שיער בלייזר כדאי לכן לבצע אותם בחורף. הסיבות לכך רבות ופשוטות וכוללות את העובדה כי בחורף לא תצטרכו להימנע משיזוף שאסור לאחר טיפול הסרת שיער לצמיתות בלייזר. בנוסף תהיו כבר עם רגליים חלקות בקיץ ותוכלו ללבוש בגד ים חושפני, שמלות קץ קלילות וחצאיות מיני קצרות. פרט חשוב נוסף שכדאי לדעת הוא כי טיפולי הסרת שיער בלייזר בחורף יורדים פלאים בגלל ביקוש מועט בעונה זו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *